poznajmy się!

O nas

Historia naszej firmy sięga początku 1991 r. i rozpoczęcia działalności od projektowania i wykonywania wyburzeń konstrukcji i obiektów metodą wybuchową.

Z czasem zakres prac poszerzył się o szkolenia i doradztwo techniczne, oczyszczanie z przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego, nadzory saperskie, pomiary gruntów, pomiary geodezyjne, magazynowanie, transport i utylizację przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych, specjalistyczne ekspertyzy. Nie ograniczamy jednak katalogu usług wyłącznie do tego typu prac. Zaplecze sprzętowe i uniwersalność naszej kadry pozwalają nam podejmować także nowe wyzwania.

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i uprawnienia. Mamy doświadczenie w realizacji usług w kraju i za granicą, współpracujemy z kontrahentami z całego świata. Jesteśmy zarejestrowani w oficjalnych bazach dostawców NATO oraz rządu USA, a także w bazie polskich przedsiębiorców sektora obronnego Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Przedsiębiorców Branży Saperskiej: https://saperzyrp.pl/

Naszym celem jest stałe rozwijanie kompetencji i udoskonalanie sprzętu do prac. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie, czego potwierdzeniem są liczne referencje od naszych kontrahentów. Chcemy mieć realny wpływ na jakość i kompleksowość pomiarów i prac saperskich w Polsce.
EXPerts by
EXPerience
stawiamy na jakość

NASZ SPRZĘT

Podstawą do wykonywania oferowanych przez nas usług jest nasz własny specjalistyczny sprzęt, flota pojazdów i jednostek pływających, baza sprzętowa oraz warsztat. Umożliwia to nam optymalizację kosztów, szybką mobilizację, niezależność od zewnętrznych dostawców i podwykonawców.

materiał do pobrania

folder firmy

Wszystkie szczegóły w jednym pliku - pobierz folder naszej firmy
ZAUFALI NAM

nasi
partnerzy

logo firmy saperskiej i wyburzeniowej Explosive
Prace Wyburzeniowe i Minerskie Explosive s.c.
ul. Trakt św. Wojciecha 336
80-001 Gdańsk
Copyrights(c) 2023 by Explosive
Powered by getknow