USŁUGI

NADZÓR SAPERSKI

Pełnimy nadzory saperskie podczas prac na lądzie. Jest to działanie polegające na ciągłej obecności specjalisty (sapera) bezpośrednio na miejscu prac (np. ziemnych, rozbiórkowych, archeologicznych), służące stałej obserwacji, bieżącemu wykrywaniu, podejmowaniu i zabezpieczaniu przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego.
Nadzór saperski realizowany przez pracownika z firmy Explosive
Pełnimy nadzory saperskie również podczas prac w obszarach wodnych (np. prace czerpalne) w postaci stałej obecności saperów na pokładzie jednostki pływającej (np. pogłębiarki, platformy) lub na brzegu i zabezpieczaniu przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego.

Stały nadzór saperski podczas prac czerpalnych i hydrotechnicznych zapewnia bezpieczeństwo oraz ciągłość prac, bez konieczności długotrwałych i kosztownych przerw w razie natrafienia na przedmioty wybuchowe i niebezpieczne.
Nadzór saperski na statku oferowany przez firmę Explosive
Posiadamy własne certyfikowane pojemniki przeciwwybuchowe do przechowywania przedmiotów i możliwość samodzielnego transportu i utylizacji.

Jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą w Polsce w zakresie nadzorów saperskich i tymczasowego magazynowania przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych podczas prac czerpalnych i hydrotechnicznych.

Zapraszamy do GALERII zdjęć tej kategorii.

ZAUFALI NAM

nasi
partnerzy

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS

  EXPerts by
  EXPerience
  logo firmy saperskiej i wyburzeniowej Explosive
  Prace Wyburzeniowe i Minerskie Explosive s.c.
  ul. Trakt św. Wojciecha 336
  80-001 Gdańsk
  Copyrights(c) 2023 by Explosive
  Powered by getknow