Kontakt

Prace Wyburzeniowe
i Minerskie Explosive s.c.

 

Adres:

ul. Trakt św. Wojciecha 336
80-001 Gdańsk

Tel.: 602 371 475

Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Godziny pracy

Biuro: Pn - Pt - 700 - 1500

Interwencje saperskie: CAŁODOBOWO

Powstanie Explosive s.c. to efekt młodzieńczej pasji, która krystalizowała się na przestrzeni lat, by w roku 1990 przyjąć ramy firmy. Od samego jej powstania bardzo duży nacisk położono na rzetelność i bezpieczeństwo, dzięki czemu jesteśmy postrzegani jako firma godna zaufania. Naszymi kontrahentami stały się poważne koncerny i firmy z terenu całego kraju. Usługi świadczymy także małym podmiotom i osobom prywatnym, gdyż uważamy, że niewybuchy i niewypały mogą wyrządzić krzywdę każdemu. Prowadzimy prace na lądzie, w wodzie jak i na wysokościach.

Od samego początku świadczymy także prace wyburzeniowe metodą wybuchową. Jest to efektywna forma usuwania budynków i budowli, a przy tym znacznie tańsza od tradycyjnej. Dzięki naszym akcjom usunięto wiele zagrażających bezpieczeństwu obiektów.

Nasze doświadczenie i wiedza pozwoliła nam na świadczenie usług eksperckich z zakresu zabezpieczeń transportu i obrotu materiałami wybuchowymi oraz na potrzeby sądów i prokuratury. Posiadane kwalifikacje pozwalają nam także prowadzić szkolenia dla firm pracujących na terenach podwyższonego ryzyka wystąpienia niewypałów i niewybuchów.

Efektem prac saperskich i wymiany z innymi firmami i grupami o podobnym profilu działania, działających na terenie całej Europy, jest powstanie Muzeum Saperskiego w Dąbrówce k. Wejherowa. Dzięki niemu przekazujemy młodemu pokoleniu jak niebezpieczne są zabawy z materiałami pirotechnicznymi oraz co jak należy się zachowywać w przypadku znalezienia niewypałów.

Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą i folderem firmy
Piotr Bik